VIVA

Kundle na salonach – czyli wystawa i spotkanie w Klubie Traffic

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

21 kwietnia o godz.14.00 w Clubie Traffic podsumowanie akcji „Kundle na salony”, czyli spotkanie z Borysem Szyc i innymi aktorami, dogoterapia, rozdanie nagród w konkursie rysunkowym oraz fotograficznym, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz promocja filmu „Piorun” na DVD i Blu-ray, którego sprzedaż wspiera akcję „Wybierz Miśka”.

WSTĘP BEZPŁATNY!
<br />Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu w warszawskim klubie Traffic przy ul. Brackiej 5 w Warszawie, gdzie odbędzie się podsumowanie akcji oraz wernisaż wystawy pokonkursowej. Gośćmi specjalnymi spotkania będą aktorzy użyczający głos w filmie PIORUN &#8211; Borys Szyc, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Kowalewski oraz inne znane osoby wspierające swoim wizerunkiem kampanię &#8222;Wybierz Miśka&#8221;.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarówno najmłodszych (dzieci i młodzież) wraz z rodzicami, uczestników konkursu oraz wszystkie osoby, którym nie jest obcy los bezdomnych zwierząt. W programie spotkania zaplanowane są zajęcia z (nad) zwyczajnymi psami, które pomagają ludziom (czyli zajęcia pokazowe z dogoterapii), spotkanie ze zwierzętami którymi opiekuje się nasza Fundacja w ramach akcji &#8222;Kocie adopcje&#8221; oraz &#8222;Psy Niczyje&#8221;, możliwość zakupu filmu &#8222;Piorun&#8221; z którego część dochodu wspomoże bezdomne zwierzęta, oraz rozdawanie autografów przez aktorów dubbingujących film.

<b>Wszystkie dzieci, które wezmą udział w spotkaniu otrzymają upominki od firmy Disney, Imperial oraz naszej Fundacji!!!</b>

Spotkanie zakończy się otwarciem wystawy konkursu rysunkowego i fotograficznego. Nagrodzone w konkursie prace będzie można obejrzeć w klubie Traffic do 4 maja br. Na spotkaniu zostaną rozdane także nagrody dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursu.

Premierze filmu &#8222;Piorun&#8221; na DVD i Blu-ray towarzyszyć będzie również akcja informacyjna kampanii Wybierz Miśka. W opakowaniach płyt DVD zamieszczona jest specjalna ulotka zachęcająca do zainteresowania się losem bezdomnych zwierząt oraz formach, w jaki można im pomóc. Dystrybutorzy filmu postanowili bezpośrednio pomóc potrzebującym zwierzętom, przekazując dotację na rzecz zwierząt oczekujących na nowe domy, co zostało oznaczone na opakowaniach filmu specjalną naklejką.

Akcja &#8222;Kundle na salony&#8221; została zorganizowana w ramach cyklicznej kampanii Fundacji Viva! &#8222;Wybierz Miśka&#8221;, która ma na celu pomoc schroniskom w adopcji bezdomnych zwierząt oraz promuje sterylizację jako najskuteczniejszą metodę zapobiegania bezdomności.

<br />
Więcej informacji w serwisie <a href="http://www.kundlenasalony.pl" target="_blank">www.kundlenasalony.pl</a> oraz <a href="http://www.wybierzmiska.pl" target="_blank">www.wybierzmiska.pl</a>