VIVA

Marsz – protest przeciwko legalizacji uboju rytualnego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

TERAZ niezbędna jest CAŁKOWITA MOBILIZACJA, bo nadszedł czas decyzji w sejmie!!! Jesteśmy na ostatniej barykadzie i na wagę złota jest każdy człowiek na manifestacji! Sejm jest podzielony i możemy wygrać kilkoma głosami.

Spotykamy się o godz. 13:00 pod siedzibą Ministerstwa Rolnictwa na ulicy Wspólnej 30. Następnie przemaszerujemy pod Sejm na ulicę Wiejską, gdzie odbędzie się druga odsłona manifestacji.

Nie mamy tyle pieniędzy, co rzeźnicy. Nie stać nas na ufundowanie paru powiatom wycieczki do Warszawy, jak to zrobili w marcu właściciele ubojni. Nie otwierają się przed nami szeroko drzwi ministerialnych i sejmowych gabinetów. Ale my mamy coś ważniejszego niż pieniądze – mamy SERCA wrażliwe i otwarte na krzywdę zwierząt. Mamy poczucie sprawiedliwości i tego, co słuszne i moralne. Ludzi kierujących się etyką i moralnością jest w Polsce więcej niż rzeźników, więc musimy pokazać politykom, że NAS JEST WIĘCEJ!
Proszę, dołóżcie wszelkich starań, żeby przyjechać do Warszawy w środę 12 czerwca. Wiem, że każdy coś ma – pracę, naukę, obowiązki… Ale musimy pokazać politykom naszą siłę i determinację w obronie tego, co udało się z takim trudem wywalczyć – obowiązujący od 1 stycznia 2013 r. bezwzględny nakaz ogłuszania zwierząt przed ubojem. Nie dajmy tego zwierzętom odebrać! Organizujcie się w większych i mniejszych miastach. Jeśli ktoś ma własny środek transportu i wolne miejsca, niech pisze!

https://www.facebook.com/events/138694119658853/140782622783336